BaseTop

Gediplomeerde Healers


Onderstaand treft u aan e-mail adressen van gediplomeerde healers.


Let op!

Links op de site vindt u een link naar de e-mailadressen van gediplomeerde readers die tevens ook gediplomeerde healers zijn.


Afgestudeerde healers / e-mail adressen

 

Archa Ghafoerkhan / Zoetermeer / benarsha@hotmail.com


Dorine Holterman / Voorschoten / dorineholterman@hetnet.nl

Sabrina Mayer-Arnold / Den Haag / mayernl@gmail.com

Leendert Vinck / Zoetermeer / lavinck@casema.nl

 


Tessa Baak / Den Haag / baak@hotmail.nl

Saskia Beck / Honselersdijk / sasje_14@hotmail.com

 

Joyce Blok / Den Haag /joyceblok@gmail.com

 

Nicole Daggers / Delft / cocokicke@gmail.com

 

Nancy van Koutrik /Den Haag / mvkoutrik@kpnmail.nl

 

Viola van de Logt-van Rooij / Den Haag / vandelogt@ziggo.nl

 

Melinda Marten / Oegstgeest / mmmarten@gmail.com

 

Henriette van Pelt / Den Haag / vanpelt@planet.nl

 

Eva Veldhuijzen-Rademakers / Voorburg /evaveldhuijzen@gmail.com

 

Melanie Ultee / Voorburg /melanieultee@gmail.com

 

Lia Windmeijer / Haarlem / info@liawindmeijer.nl

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Marjolein van der Brugge / Den Haag /marjolein@idde.nl

 

Andreas van der Burgh /Nieuwkoop /andreasburgh@gmail.com

 

Francoise Companjen / Den Haag / fj.companjej@hetnet.nl

 

Marije Schultz / Den Haag /marijeschulz@ymail.com

 

Elisa Valk /Leidschendam / elisa.valk@hotmail.com

 

Gepke Vis / Zoetermeer /gea308@msm.com

 

Diana Viveen / Kamerik /diana.viveen@xs4all.nl

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Agnes Barendrecht / Voorburg / agnescb@hotmail.nl


Peter Beenhakker / Rijswijk / cjpbeenhakker@gmail.com


Hester van Deutekom / Leiden / hester_van_d@hotmail.com


Sylvia de Haas-Erwig / Wateringen / sylvia.dehaas@pds.nl


Froukje van der Linden / Leiden / froukjevdlinden@hotmail.com


Inge Noordijk / Capelle aan den IJssel / ingenoordijk@hotmail.nl


Carolien van Troost / Voorburg / carolienvantroost@planet.nl


Jeroen Velthuis / Capelle aan den IJssel / jeroenvelthuis@gmail.com


------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pieter Angevaare / Den Haag / info@korufocus.nl


Joyce Budhai /Den Haag / jbudhai@hotmail.com


Wessel Fokkema / Ouwerkerk a/d Amstel / w_fokkema@planet.nl


Ineke Hessing / Den Haag / ineke.hessing@hotmail.nl


Ellen Hussem / Zoetermeer / hm.hussem@casema.nl


Ellen Israel /Voorburg / israelellen@kpnmail.nl


Petra Op 't Root / Delft / p.root@casema.nl


Anton Slager / Zevenbergen /anton.slager@gmail.com


------------------------------------------------------------------------------------------


Sonja Dekker / Den Haag / www.voeljezenja.nl / sedekker@hotmail.com


Marie-Jose Osse / Zoetermeer / mariejoseosse@ziggo.nl


Francis van der Snoek / Zoetermeer /fvandersnoek@live.nl


Jolanda Ydema / Leidschendam /jolanda.ydema@hotmail.com


Yvonne Zemann / Den Haag / yvonne.zemann@capgemini.com


Marie-Pauline van Voorst tot Voorst / mpvanvoorst@hotmail.com


 

Louiza Audi / Den Haag / louizaaudi@gmail.com


Ineke Willeboordse / Den Haag / inekewilleboordse@live.nl


Ivonne Ruijgt / Schipluiden /Ivonne-Ruijgt@hotmail.com


Ineke Hussem / Zoetermeer /ihussem@ziggo.nl


Anita Lelieveld / Delft / Lelieblok@zonnet.nl


Miranda van Steekelenburg / Wateringen /steek28@caiway.nl


Bernadette Lammertse / Den Haag / bmlammertse@hotmail.com


Zia Ladra /Zoetermeer / info@dentalmind.nl


Jochem van Oortmerssen /Rotterdam / jochem010@gmail.com


Marieke Veken /Rotterdam / mariekeveken@hotmail.com


Heidi Nuis /Rotterdam / heidi.nu.is@live.nl


Emmy van Dalen / Zoetermeer / emmyvandalen@hotmail.com


Gertjan Schoemaker / Rotterdam / gertjan_also@hotmail.com


Linda Bruin /Alphen a.d. Rijn / lbruin@xs4all.nl


Elsbeth van Helsdingen-Morra/ Den Haag /elsbeth@morra.net


Annelore van der Meer / Den Haag / annelorevandermeer@hotmail.com


Nelleke van der Schee/ Goedereede / nelleke@rotterdamroots.nl


Elly van Viegen / Den Haag / ellyvanviegen@hotmail.com


Debbie Heine / Den Haag /debraheine@gmail.com


Astrid van der Knaap / Vlaardingen / astridvanderknaap@zonnet.nl


Arjan Hordijk / Gouda / arjanhordijk@hotmail.com


Aad Lipman / Den Haag / ajl@live.nl


Annemiek Maas / Zoeterwoude-dorp / ama@rrc.nl


Dorine Timmerman / Katwijk a/d Rijn / hadorine@xs4all.nl


Marij van Ewijk-Zwitser / Den Haag / marij@stressvrijwerken.nl


Christine van Eck / Den Haag /christinevaneck@hotmail.com


Carmen Heilker / Brielle / cjheilker@planet.nl


Astrid de Koning / Den Haag / astrid-buddha@hotmail.com


Marielle Noortman-Dubbeldam / Mijnsheerenland / mnoortman@live.nl


 


Anita van Schie / Wassenaar / a.j.m.vanschie@ziggo.nl


Marja Snijders / Den Haag / aadsnijders@casema.nl


Stefanie-Camilla van de Bovenkamp/ Den Haag / scvdb28@hotmail.com


Renate van Bokkum / Rotterdam / reniyen@chello.nl


Jessica de Kam / Den Haag / j.dekam@live.nl


Andrea Emonds/ Rotterdam / trottomonds@chello.nl


Angelique Dekker / Poeldijk / p.a@plex.nl


Ada Andriesse / Voorburg / ada.andriesse@casema.nl


Suzanne Noordman/ Den Haag / sun@telfort.nl


Jan Polet / Rijswijk / help@hand.nl



Eric Zaat/ Den Haag / Eric Zaat@gmail.com


Ino Krysen / Den Haag / ino_world@hotmail.com



Esther van Haasteren / Rijswijk / esther.van.haasteren@gmail.com


Cora Toorenburg / Zwijndrecht / ctoorenburg@woonbron.nl


Claudia Hauri / Rotterdam /hauri.eland@wanadoo.nl


Colette Arts / Amsterdam / colette_arts@hotmail.com


Earl de Wijs / Amsterdam / Earl_de_Wijs@hotmail.com


Els Cornelis/ Leidschendam / ecornelis@ipact.nl


George Wagener/ Rijswijk / WagenerGR@hotmail.com


Ger Kruiswijk en Mireille Schipper / Den Haag / kwk@jwc.nl


Sarah Mareels / Den Haag / sarahmareels@hotmail.com


Eva Laszlo/ Den Haag / at_this_stage_in_life@yahoo.com


Irene Landegent / Zoetermeer / pil@pelita.nl


 







2002 - 2017 Soare.nl · Bezoekadres: Huijgensstraat 1 · Voorburg ·
· Postadres: Duke Ellingtonrode 45 · 2717 BL Zoetermeer · tel: 079-3517840 · K.v.K. 27128653 ·