BaseTop

Gediplomeerde Readers


Onderstaand treft u aan e-mail adressen van gediplomeerde readers tevens healers



Gecertificeerde readers tevens healers/ e-mail adressen

 

Anik ten Have / Den Haag /anik@itchi-go.nl

Helene Landre / Voorburg / helene.landre@telfort.nl

Melinda Marten / Oegstgeest / mmmarten@gmail.com

Elisa Valk / Leidschendam / elisa.valk@hotmail.com

Diana Viveen / Kamerik / diana.viveen@xs4all.nl


Hester van Deutekom / Leiden / hester van d@hotmail.com

Froukje van der Linden / Leiden /froukjevdlinden@gmail.com

 

Carolien van Troost / Voorburg /carolienvantroost@planet.nl

 

Trudi Glas / Delft / trudiglas@xs4all.nl


Jeroen Velthuis / Capelle a.d. IJssel / jeroenvelthuis@gmail.com



Bas Angevaare /Den Haag/info@korufocus.nl

 

Joyce Budhai / Den Haag / jbudhai@hotmail.com

 

Wilma van der Burg / Wassenaar / willyvdburg@live.nl

 

Inge Emmerzaal / Zoetermeer / zonnereflex@casema.nl

 

Wessel Fokkema /Ouwerkerk a/d Amstel / w_fokkema@planet.nl

Ineke Hessing /Den Haag /ineke.hessing@ziggo.nl

 

Anita Lelieveld / Delft / leefvanuitjeeigenhart@hotmail.com

 

Petra op 't Root / Delft / p.root@casema.nl

 

Yvonne Zemann / Den Haag / yvonne.zemann@gmail.com

 

 

Annet Bal / Den Haag / annet2005@hotmail.nl


Onno van Beusekom /Den Haag / o.van.beusekom@gmail.com


Bianca Both / Den Haag / biancaboth@hotmail.com


Emma Johansson Hollstein / Den Haag / emma23april@hotmail.com


Karin Kemper / Den Haag / zandkemp@casema.nl


Rozemarijn de Klerk /Bergschenhoek/ www.rozemarijndeklerk.nl


Simone Noortman / Rotterdam / simonenoortman@gmail.com


Annemarie Prins / Wassenaar / prins.batteram@ziggo.nl


Harm Schinkel / Rijswijk / harm.schinkel@xs4all.nl


Ninja Somers / Zoetermeer / ninjasomers@yahoo.com


Sandra Valk / Rotterdam / sandravalk010@gmail.com


Fiep Vreugdenhil / Zoetermeer / info@fiepvreugdenhil.nl


Ingrid Windmeijer / Zoeterwoude / info@ingridwindmeijer.nl


Diane van Bohemen / Leiden / etm.bohemen@online.nl



Jeanette van Aken / Leiden / jjvanaken@casema.nl


Toos Bartels / Voorburg / toos.bartels@xs4all.nl


Esther Blits / Den Haag / rachelblits@hotmail.com


Jet Boer / Benthuizen / jetboerpraktijk@gmail.com


Mary Dame / Voorburg / mary_dame@hotmail.com


Leah Groeneweg / Rotterdam / leahgroeneweg@yahoo.com


Aline Ham / Den Haag / hartlicht@live.nl


Ciska v.Helsdingen / Den Haag / ciskavanhelsdingen@hotmail.com



Arne de Bruijn / Den Haag / mail@arnedebruijn.nl


Anna Zeven / Den Haag / www.stapnastap.nl


Nicole Wildenberg / Den Haag / nicolewildenberg@hotmail.com


Hettie Kerkdijk / Rijswijk / hettie.kerkdijk@xs4all.nl


Heleen Sauer/ Rotterdam / heleen.sauer@hccnet.nl


Irene Vincken / Den Haag / ivincken@planet.nl


Joke Peltenburg / Den Haag / jm.peltenburg@wxs.nl



Nannie van Bers / Rotterdam / nannie@hccnet.nl


Jacqueline Campfens / Den Haag /jacquelinecampfens@hotmail.com


Marie Feith-Pelland / Voorburg / mariefeith@hotmail.com


Marcia van der Hop / Leidschendam / Marcia@MarciavanderHop.nl


Sacha Jansen/ Rotterdam / smmjansen@yahoo.com


Anke Kemperman / Meerle (Belgie) / moelands@xs4all.nl


Jannie Kuil/ Rijswijk / kuil@xs4all.nl


Jacqueline Overduin / Baarn / jacqueline.overduin@gmail.com



Betty Bonnema/ Den Haag / betty.bonnema@planet.nl


Sonja Hendriks / Den Haag / soloes@casema.nl


Inge Wijnen / Eindhoven / sunbeam250@hotmail.com


Isolde Wienbelt / Zoetermeer / ik.wienbelt@minvws.nl


Janet Veen / Zoetermeer / janetveen@planet.nl


Karin van der Lee / Zoetermeer / kvdlee@casema.nl


Diny Paul / Den Haag / dinypaul@casema.nl


Elly Jongerius / Noordwijk / jongerius-v-t-wout@planet.nl


Helène Vink / Zoetermeer / vinkies.zoetermeer@planet.nl


Hetty Hundepool / Leidschendam / h.e.hundepool@wanadoo.nl



Kees van der Steen / Oudewater / c.v.d.steen@kpnplanet.nl


Nicole Mekel / Den Haag / nicole.mekel@casema.nl


Richard de Ceuninck / Zoetermeer / richard.de.ceuninck@wanadoo.nl


Victorine Binkhorst / Rijswijk / info@handomhand.nl


Maarten Eland / Rotterdam / hauri.eland@wanadoo.nl


Pieter Eland / Rotterdam / p.eleand@tip.nl


Floor van de Loo / Leiderdorp / floorvdloo@planet.nl


Irene Lugtigheid / Lisse / irene-lugtigheid@hotmail.com


Patricia Pontier / Ouddorp / p.pontier@xs4all.nl


Linda de Poorter / Delft / Imidepoorter@yahoo.com



Adri Vollering/ Den Haag / AVollering@yahoo.com


Chandra Hiranyashri / Rotterdam / Hiranyashri@hotmail.com


Monique de Wit / Delft / info@derozentuin.com


Esther Musch / Den Haag / EsherMusch@hotmail.com


Gerrit ter Horst / Rijswijk / gerritterhorst1@wanadoo.nl


John Kauerz / Den Haag / John@quadratum.nl


Klaartje van Etten / Delft / www.derozentuin.com


Marcus Jansen / Den Haag / info@stapnastap.nl







2002 - 2017 Soare.nl · Bezoekadres: Huijgensstraat 1 · Voorburg ·
· Postadres: Duke Ellingtonrode 45 · 2717 BL Zoetermeer · tel: 079-3517840 · K.v.K. 27128653 ·